poniedziałek, 26 grudnia 2011

Christmas time


Święta już się kończą, a wraz z nimi, okres lenistwa i obżarstwa. Niestety czas powoli wracać do swoich obowiązków. Jedynym pocieszeniem jest to, że już jutro startują Wyprzedaże!!!!
A jeszcze dzisiaj prezentuje dla Was stylizacje z moim najnowszym futerkiem :)

Christmas has come to an end, and with them, the period of laziness and gluttony. Unfortunately, it is the time to slowly returning to our duties. The only happy news is that, tomorrow SALE is going to start !!!
But today I present to you, stylization with my latest purchase - fur :)


sobota, 24 grudnia 2011

Christmas Eve


Już dzisiaj Wigilia! spędziłam ją w rodzinnym domu... i wychodzi na to że byłam grzeczna w tym roku, bo odwiedził mnie święty Mikołaj :D i dostałam idealny dla mnie prezent (na końcu posta zdjęcia :P )

Christmas Eve today! I spent it in the family home ... and goes to the fact that I was a good girl this year, because Santa Claus visited me: D and I got perfect present for me (at the end of post - pictures: P)

piątek, 23 grudnia 2011

Countdown to Christmas


Zapowiada się na to że w Polsce święta będą bez śniegu, ale jeśli chodzi o mnie taka pogoda może być przez całą zimę!!! Dzięki temu moje stylizacje nie muszą być przepełnione kilkoma warstwami grubych swetrów, czapek i butów na płaskim obcasie, których nie cierpię (żeby tylko nie wywrócić się na śniegu)... ach jak dobrze !!! Bo moje wszystkie botki są na wysokim obcasie :P
A już jutro Wigilia!!! :) ii prezentyyy !!! ciekawe co nowego przyniesie mi mikolaj :) hehe

It's going to, that in Poland, holidays will be without snow, but when it comes to me, such the weather can be the whole winter! Thanks to this my stylizations don't need to be filled with several layers of thick sweaters, hats and flat-heeled shoes, which I hate (just for don't tip over on the snow) ... oh how good! Because all of my boots are high heels: P 
And tomorrow - Christmas Eve!! :) And giiiiifts!!!! I wonder what new Santa Claus will bring me :)

środa, 21 grudnia 2011

In search of the sun


Kilka ostatnich chwil przed tym jak spał śnieg :) a święta już tuż tuż. Ja już jutro wracam do rodzinnego domu, spędzić ten czas z rodziną. A co szczególnego dzieje się zaraz po nich? ....wyprzedaże!!! już się nie mogę doczekać :D...dla mnie Mikołaj z prezentami przychodzi dopiero wtedy!!

The last few moments before it snowed :) it means that Christmas are just around the corner!! So tomorrow, I am going back to the family home, to spend this time with my family. And what special happens right after them? .... SALES! I cann't wait :D... for me Santa Claus with gifts comes only then!!


poniedziałek, 19 grudnia 2011

Catching the last rays of the sun


Wydaje mi się, że przez kolejne kilka tygodni nie uda mi się już tak ubrać, więc postanowiłam wykorzystać tak słoneczny dzień, na stylizację z bardziej intensywnymi barwami, ku wspomnieniu lata :) .... i z moimi pięknymi nowymi butkami <3

It seems to me, that over the next few weeks I can no longer get dressed like that, so I decided to take advantage of this sunny day, for styling with more intense colors, to the memory of summer :) .....and with my beautiful new shoes <3

sobota, 17 grudnia 2011

Shopping madness


W grudniowym miesięczniku Avanti można było znaleźć karty upominkowe do H&M o wartości 20 zł... oczywiście nie mogłam przegapić tak cudownej okazji na zakup kilku nowych rzeczy, więc postanowiłam zaszaleć i zakupić aż 24 egzemplarze :P (ach zakupy za 600 zł wydając jedynie 130!!). Już niedługo moje 'New in' na blogu !!

In the December Polish fashion magazine Avanti You could find gift cards for H&M worth 6$... of course I couldn't miss this wonderful opportunity to purchase some new things, so I decided to go crazy and buy as many as 24 copies :P (174$ on shopping for spending only 38$ !!). Soon, my 'New in' on the blog!
 

piątek, 9 grudnia 2011

Enjoying the last days of nice weather


Niebotycznie wysokie nowe camelowe botki! Ciekawe jak się sprawdzą na śniegu :> 

Exorbitantly high new camel boots! I wonder how they'are going to check on the snow :>


sobota, 3 grudnia 2011

White Fur


Jedno z moich ulubionych futer <3... A już jutro "Style in motion"

One of my favorite furs <3 ... And tomorrow "Style in motion"