środa, 9 października 2013

Baroque trend - Siemens Fresh Look


 
       W poniedziałek rozpoczęła się kolejna odsłona już kultowego konkursu modowego Siemens FreshLook. Pół roku temu zostałam jednym z jego zwycięzców, dlatego szczerze zachęcam Was do udziału. Wyżej znajduje się filmik z finału, w którym uczestniczyłam, a w tym poście(KLIK) możecie zobaczyć moją relację z zakupów.
    Wysyłajcie swoje stylizacje, bo na prawdę warto! Konkurs jest podzielony na 4 edycje tematyczne, związane z obowiązującymi obecnie trendami w modzie. Każdy z Was, w danym etapie, może dodać aż 5 stylizacji (łącznie 20!)! Jury składające się Karoliny Malinowskiej i Macieja Zienia, z poszczególnego 'trendu' wybierze jednego zwycięzcę, a każdy z nich otrzyma nagrodę 3 000 zł na zakupy! Wyłoniona w ten sposób czwórka zwycięzców, w towarzystwie jury, przystąpi do finału, w trakcie którego wyłaniany jest zwycięzca nagrody głównej (pralka i suszarka marki Siemens). Nie zwlekajcie! Zgłoszenia swoich autorskich stylizacji przesyłajcie na stronie konkursu: www.freshlook-online.pl.
     Aktualnie rozpoczęła się I edycja o temacie: "BAROKOWY PRZEPYCH". Termin nadsyłania zgłoszeń to 7.10-20.10. W poście załączyłam sporo zdjęć z wybiegów i magazynów, by Was zainspirować do jak najbardziej kreatywnych stylizacji.
     Ja osobiście uwielbiam ten trend, bo dużo się tu dzieje. Charakterystyczne bogate złote zdobienia, hafty, koronki, aksamitne materiały, piękne futra, falbanki i błyszcząca satyna. Najważniejsze są tu jednak dodatki - duże, wyraziste i najlepiej złote. Kolory, którymi możecie się kierować to: złoty, czarny, brązowy, burgund, ciemny fiolet, królewska czerwień, ciemna zieleń i głęboka rudość. To wszystko nada Waszym stylizacjom przepychu baroku.

modishYou on Facebook modishYou on instagram modishYou on Bloglovin modishYou on Twitter modishYou on Google+ modishYou on Pinterest

pictures from vogue.com / tumblr.com / google.com / 

7 komentarzy:

 1. The design its amazing love the pattern.
  http://tifi11.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Dużo ekstrawagancji, mało prostoty w tych strojach. Ale pewnie tak ma być.

  OdpowiedzUsuń
 3. Love these baroque inspired prints!
  Dora
  http://adropofindigo.blogspot.ca/

  OdpowiedzUsuń
 4. Hallo
  Ich bin gerade auf deinen Blog gestoßen, und finde ihn richtig toll :)

  Schau doch mal auf meinem Blog vorbei.
  http://momentaufnahmenblog.blogspot.co.at/

  Vielleicht hast du ja Lust mir zu Folgen?
  Ich freue mich auf deinen Besuch.
  Liebe Grüße

  OdpowiedzUsuń