piątek, 17 października 2014

TOMAOTOMO - The One - FW 14/15


   modishYou on Facebook modishYou on instagram modishYou on Bloglovin modishYou on Twitter modishYou on Google+ modishYou on Pinterest


16 października odbył się pokaz marki TOMAOTOMO, której projektantem jest bezkompromisowy Tomasz Olejniczak. Na jego miejsce ponownie wybrał surowe wnętrze jednej z hal Soho Factory. Tym razem jako tło posłużyło zdjęcie Warszawy z okolic placu Unii Lubelskiej, gdzie znajduje się butik projektanta. Nie jest tak bez powodu. Kobieta Tomaotomo jest aktywna, charyzmatyczna i gotowa na podbój wielkiego miasta. W tym wszystkim nie traci ona swojego piękna. Jest seksowna, pełna klasy, nowoczesna, lubi eksperymentować i czuć się zmysłowo.

Cała kolekcja jest przepełniona skórami z połyskiem i metalicznością w kolorach złota, miedzi i brązu. Uwielbiam takie materiały, dlatego strasznie spodobały mi się metaliczne kurtki i sukienki (w szczególności ta z karcianym wzorem). Projektant przemycił złoto także w detalach - kołnierzykach, mankietach, oraz akcesoriach w postaci plecaków czy 'saszetek' czepianych na biodrach.

Każda z nas znajdzie tu coś na każdą porę dnia i okazję. Możemy przebierać od spodni, bluz i płaszczy, po eleganckie ołówkowe spódnice i maxi sukienki. Te z kolei zaskakują wykończeniem w postaci golfa, albo wzorzystym materiałem przypominającym zmierzwiony sweter. 

Na początku wpisu zamieszczam zdjęcia z mojego telefonu, by pokazać Wam go z perspektywy widza. W dalszej części znajdują się zdjęcia fotografa - Marka Makowskiego ©.

zdjęcia powyżej z mojego INSTAGRAM'A - www.instagram.com/modishyou


Zdjęcia wykonał fot. Marek Makowski ©
(materiały prasowe Tomaotomo)

1 komentarz: