środa, 17 grudnia 2014

H&M Studio SS 2015 - press day


   

modishYou on Facebook modishYou on instagram modishYou on Bloglovin modishYou on Twitter modishYou on Google+ modishYou on Pinterest


Wyrafinowany i swobodny styl w H&M Studio na wiosnę/lato 2015

Eskapizm, słoneczna pogoda i wyluzowany styl życia w Miami i Palm Springs były inspiracją do stworzenia kolekcji H&M Studio na wiosnę/lato 2015. Ton stylizacji wyznaczają drapowane kształty wzorowane na piżamach. Mieszanki nadruków i wpływy sportowe sprawiają, że ubrania z kolekcji doskonale nadają się do codziennego wypoczynku przez cały sezon. Kolekcja będzie dostępna w sprzedaży w ponad 260 sklepach na świecie i na hm.com od 12 marca 2015.  

Podstawowe artykuły kolekcji są zabawne i utrzymane w stylu lat 70. Składają się na nie szerokie dżinsy - dzwony, T-shirty z nadrukiem z przodu i rękawami do łokcia orz cała gama kombinezonów zarówno na dzień, jak i na wieczór. Tematem przewodnim są również nadruki na materiałach, nadające im ciepły i zabawny charakter, jak na przykład: nadruki flamingów na bikini bandeau, kaktusy na kimonie czy iluzjonistyczne nadruki skóry węża na krótkich, prostych, kobiecych sukienkach. Ważne są tu także elementy odzieży sportowej - od obszernej koszulki tenisowej bez rękawów, którą można nosić jako sukienkę, po długą koszulę przypominającą strój kąpielowy z wycięciami. 

7 komentarzy: