wtorek, 2 grudnia 2014

LUKASZ JEMIOL - Spring / Summer 2015


   
modishYou on Facebook modishYou on instagram modishYou on Bloglovin modishYou on Twitter modishYou on Google+ modishYou on Pinterest


Grudzień otworzył pokaz Łukasza Jemioła z linii Premium, mający miejsce w Teatrze Wielkim, który stworzył możliwość ciekawej aranżacji przestrzeni. Gdy opadła kurtyna, nad wybiegiem pojawiły się wiszące żarówki, a same modelki "wjechały" na scenę spod podłogi na wielkim stelażu. 
Projektant w swojej wiosenno-letniej kolekcji inspiruje się nurtem hippi, pokazując go w luksusowym wydaniu. Stylistyka lat 70-tych pojawiła się zarówno na nadrukach tkanin, zdobiących kreacje kapeluszach, jak i w makijażu modelek. W jego projektach dostrzegamy bardzo modne frędzle, lekkie formy z jedwabiu, długości maxi oraz oversizowe żakiety i swetry. Całość była przepełniona luzem, szarościami i sportową nonszalancją, powodując że każda kobieta znajdzie tu strój na każdą okazję.
Moimi faworytami są niebieskie marynarki/kurtki wykończone frędzlami oraz sukienka z prześwitującym dołem.

Na początku wpisu zamieszczam zdjęcia i filmiki z mojego telefonu, by pokazać Wam go z perspektywy widza. W dalszej części znajdują się zdjęcia fotografa - Szymona Brzóski ©.

   
  zdjęcia powyżej z mojego INSTAGRAM'A - www.instagram.com/modishyou


Zdjęcia wykonał: SZYMON BRZÓSKA © www.stylestalker.net
     
     
     
     
     
     
     
     

2 komentarze: