poniedziałek, 8 grudnia 2014

ROBERT KUPISZ - Opera - FW 15/16


   

modishYou on Facebook modishYou on instagram modishYou on Bloglovin modishYou on Twitter modishYou on Google+ modishYou on Pinterest


Pokaz miał miejsce 2 grudnia w warszawskim Soho Factory. Jest to przestrzeń idealnie wpasowująca się w buntowniczy styl projektanta, tym razem wzbogacony o duże ilości srebra i ozdób. Wszystko to za sprawą pasji Roberta do tańca i teatru - stąd także nazwa kolekcji "Opera". Jej głównym motywem była maska gazowa, pojawiająca się w formie printów, a o której sam projektant mówi: "Ten element inscenizacji mojego pokazu symbolizuje poczucie zagrożenia, w jakim w skutek różnych wydarzeń współczesnego świata żyjemy. Wielu twórców teatralnych unowocześnia klasyczną sztukę poprzez dodawanie symboliki obecnego świata. Ja także postanowiłem wykorzystać taką możliwość poprzez zaskakujące połączenie mody z symboliką zagrożenia".
Pomimo tego, że kolekcja jest bardzo luźna i 'wygodna', to jej elementy podkreślają kobiecość, zaś u facetów wprowadzają nutę ekstrawagancji. Muszę przyznać, że moimi faworytami są sylwetki wykończone piórami, czyli damskie spódnice oraz boskie płaszcze - szczególnie męski na ostatnim zdjęciu.

Na początku wpisu zamieszczam zdjęcia i filmik z mojego telefonu, by pokazać Wam go z perspektywy widza. W dalszej części znajdują się zdjęcia fotografa - Szymona Brzóski ©.

       
zdjęcia powyżej z mojego INSTAGRAM'A - www.instagram.com/modishyou


Zdjęcia wykonał: SZYMON BRZÓSKA © www.stylestalker.net
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

2 komentarze:

  1. I love this collection!

    The blog was on a break for two years, but now I decided to come back! i'd love to have your support!
    THE PINK ELEPHANT SHOE 

    OdpowiedzUsuń